Citroen – wynajem samochodów

Citroen to francuski producent samochodów, który zdobył popularność w krajach Europy, oferując wygodne i sprawne samochody. Marka cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród kierowców w Polsce, którzy chętnie wybierają modele Citroena, nie tylko kupując samochód na własność, ale też decydując się na wynajem samochodu.

Marka iPanek posiada w swojej flocie samochody marki Citroen, wynajem tych samochodów odbywa się na bardzo dobrych warunkach.

 

Dlaczego warto postawić na wynajem samochodu marki Citroen?

 

O Citroenach mówi się, że są to samochody z francuską duszą. Marka już od wielu lat stawia na innowacje technologiczne, dlatego nowe modele samochodów Citroen wyróżniają się bardzo dobrym wyposażeniem i wieloma funkcjami, które zwiększają komfort jazdy. Fabryka Citroena aktualnie wykonuje samochody o każdym rodzaju nadwozia, a na rynek wciąż wchodzą nowe, ulepszone modele.

We flocie marki iPanek, jeżeli chodzi o samochody Citroen wynajem obejmuje dwa modele: Citroen C3 i Citroen Jumper.

 

Citroen C3

 

Samochód osobowy klasy miejskiej, który cieszy się dużą popularnością wśród kierowców, ceniących sobie kompaktowe rozmiary, które wiążą się z przestronnym wnętrzem. Auto świetnie sprawdza się zarówno do jazdy po mieście, jak i na tarasach, dlatego chętnie wybierane jest przez przedsiębiorców, poszukujących dobrej jakości samochodu do przejazdów z punktu A do punktu B.

 

Citroen Jumper

 

Ta propozycja zainteresuje przede wszystkim przedsiębiorców i osoby fizyczne, poszukujące na wynajem samochodu dostawczego. Jeżeli planujesz przeprowadzkę, jest to dobra opcja na to, aby przewieźć meble oraz różnego rodzaju akcesoria do nowego domu lub mieszkania. Citroen Jumper sprawdzi się także jako element zaplecza transportowego dla  firm logistycznych. Model ten doskonale radzi sobie na dłuższych trasach, dlatego można go wykorzystać jako pojazd do przewozu towarów.

 

Samochody Citroen wyróżniają się komfortowym wnętrzem, dobrym wyposażeniem i świetnymi osiągami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + pięć =